Soccer Match Leagues

14:00

Wydad
vs
Mazembe

[-]
16:00

Flamurtari
vs
Lushnja

[-]
13:00

Kamza
vs
Skenderbeu

[-]
13:00

Laci
vs
Luftetari Gjirokastra

[-]
16:00

Vllaznia
vs
Teuta

[-]
11:00

Encamp
vs
Penya

[-]
15:00

Sant Julia
vs
FC Santa Coloma

[-]
17:00

UE Engordany
vs
Lusitanos

[-]
11:00

UE Santa Coloma
vs
Inter Club Escaldes

[-]
20:00

Deportivo Espanol
vs
Almirante Brown

[-]
20:00

Brown Adrogue
vs
Boca Unidos

[-]
22:00

Ferro
vs
Atl. Rafaela

[-]
20:00

Guillermo Brown
vs
Quilmes

[-]
21:00

San Martin T.
vs
Sportivo Estudiantes

[-]
20:00

Canuelas
vs
San Martin Burzaco

[-]
20:00

Central Cordoba
vs
Midland

[-]
20:00

Central Cordoba
vs
Midland

[-]
20:00

Club Lujan
vs
Dock Sud

[-]
20:00

Defensores Unidos
vs
Sportivo Barracas

[-]
20:00

Sportivo Italiano
vs
Argentino de Quilmes

[-]
20:00

Argentino de Rosario
vs
General Lamadrid

[-]
20:00

Real Pilar
vs
Liniers

[-]
20:00

Arsenal Sarandi
vs
Huracan

[-]
22:15

River Plate
vs
Godoy Cruz

[-]
FT

Rosario Central
5 - 0
Olimpo Bahia Blanca

[-]
20:00

San Martin S.J.
vs
Talleres Cordoba

[-]
20:00

Antoniana
vs
Deportivo Mandiyu

[-]
22:30

Atletico Parana
vs
Douglas Haig

[-]
21:00

Deportivo Madryn
vs
Rivadavia

[-]
23:15

Gimnasia E.R.
vs
Sportivo Las Parejas

[-]
20:30

Gutierrez Mendoza
vs
Deportivo Maipu

[-]
21:00

Independiente de Neuquen
vs
Sansinena

[-]
21:00

Libertad de Sunchales
vs
Def. Pronunciamiento

[-]
20:30

San Jorge
vs
AH Zapla

[-]
21:00

San Lorenzo Alem
vs
Union Villa Krause

[-]
20:00

Sportivo Patria
vs
Guarani Antonio Franco

[-]
20:00

Union Aconquija
vs
Huracan Las Heras

[-]
20:00

Central Cordoba
vs
Union Sunchales

[-]
21:30

Chaco For Ever
vs
Crucero del Norte

[-]
23:00

Defensores Belgrano VR
vs
Gimnasia y Tiro

[-]
23:30

Estudiantes Rio Cuarto
vs
Alvarado

[-]
21:00

Gimnasia Mendoza
vs
Desamparados

[-]
23:30

Juventud Unida Universitario
vs
Deportivo Roca

[-]
22:15

Sportivo Belgrano
vs
Sarmiento Resistencia

[-]
23:30

Villa Mitre
vs
Ferro Gen.Pico

[-]
FT

Lossi
2 - 2
Erakor Golden Star

[-]
36'

Solomon Warriors
1 - 0
AS Dragon

[-]
07:00

Olympic FC
vs
Queensland Lions

[-]
3'

Adelaide Comets
0 - 0
West Torrens

[-]
06:00

Sydney W
vs
Melbourne City W

[-]
15:30

Salzburg
vs
St. Polten

[-]
11:00

Kapaz
vs
Keshla

[-]
13:30

Sabail
vs
Qarabag

[-]
14:00

Chatelet
vs
ASV Geel

[-]
17:00

Charleroi
vs
St. Liege

[-]
13:30

Gent
vs
KV Mechelen

[-]
19:00

Mouscron
vs
Waasland-Beveren

[-]
15:00

Westerlo
vs
Tubize

[-]
14:00

La Calamine
vs
Waremme

[-]
14:00

RFC Liege
vs
Walhain

[-]
14:00

Bornem
vs
Londerzeel

[-]
14:00

Gullegem
vs
Pepingen

[-]
14:00

Saint Eloois
vs
Olsa Brakel

[-]
14:00

Westhoek
vs
Torhout

[-]
14:00

Cappellen
vs
Lenaarts

[-]
14:00

Duffel
vs
City Pirates

[-]
23:30

Blooming
vs
Aurora

[-]
19:00

Royal Pari
vs
Nacional Potosi

[-]
21:15

The Strongest
vs
Bolivar

[-]
19:00

Wilstermann
vs
Oriente Petrolero

[-]
13:30

Radnik Bijeljina
vs
Borac Banja Luka

[-]
16:30

Siroki Brijeg
vs
FK Sarajevo

[-]
14:00

Gaborone Utd
vs
Sharps Shooting Stars

[-]
14:30

Uniao Flamengo
vs
Extension Gunners

[-]
20:00

CSA
vs
Dimensao Saude

[-]
19:00

CSE
vs
Murici

[-]
19:00

Santa Rita
vs
Esportivo Olhodaguense

[-]
19:00

Fluminense de Feira
vs
Bahia De Feira

[-]
19:00

Jacuipense
vs
Fluminense de Feira

[-]
20:00

Juazeirense
vs
Jequie

[-]
19:00

Vitoria
vs
Bahia

[-]
19:00

Vitoria da Conquista
vs
Jacuipense

[-]
18:30

Bolamense
vs
Ceilandia

[-]
19:00

Brasiliense
vs
Paranoa

[-]
18:30

Luziania
vs
Samambaia

[-]
19:00

Paracatu
vs
Santa Maria

[-]
14:00

Sobradinho
vs
Gama

[-]
20:00

Boavista
vs
Flamengo RJ

[-]
20:00

Flamengo RJ
vs
Boavista

[-]
20:00

Chapecoense-SC
vs
Avai

[-]
20:00

Figueirense
vs
Concordia

[-]
22:30

Hercilio Luz
vs
Criciuma

[-]
20:00

Inter de Lages
vs
Brusque

[-]
20:00

Joinville
vs
Tubarao

[-]
19:00

Ferroviario
vs
Fortaleza

[-]
19:00

Ferroviario
vs
Guarani de Juazeiro

[-]
19:00

Horizonte
vs
Maranguape

[-]
19:00

Iguatu
vs
Guarani de Juazeiro

[-]
20:00

Maranguape
vs
Ceara

[-]
19:00

Tiradentes
vs
Ceara

[-]
20:00

Brasil de Pelotas
vs
EC Sao Jose

[-]
20:00

EC Cruzeiro
vs
Avenida

[-]
22:30

Novo Hamburgo
vs
Sao Luiz

[-]
20:00

SC Sao Paulo
vs
Internacional

[-]
22:30

SER Caxias
vs
Juventude

[-]
19:00

Aparecidense
vs
Anapolina

[-]
19:00

Gremio Anapolis
vs
Goias

[-]
19:00

Itumbiara
vs
Ipora

[-]
20:00

Vila Nova FC
vs
Rio Verde

[-]
18:45

Cordino EC
vs
Moto Club

[-]
18:45

Santa Quiteria
vs
Sao Jose MA

[-]
19:00

Araguaia
vs
Acao

[-]
22:10

Cuiaba Esporte
vs
Operario-VG

[-]
20:00

Mixto
vs
Luverdense

[-]
22:00

Sinop
vs
Pocone

[-]
20:00

America MG
vs
Atletico-MG

[-]
14:00

Boa
vs
Uberlandia

[-]
19:00

Caldense
vs
Patrocinense

[-]
19:00

URT
vs
Tupi

[-]
19:00

Bragantino
vs
Remo

[-]
19:00

Cameta
vs
SAO Raimundo PA

[-]
19:00

Parauapebas
vs
Paysandu PA

[-]
20:00

Cajazeirense de Desportos
vs
Sousa

[-]
19:00

CSP
vs
Campinense

[-]
20:00

Nacional de Patos
vs
Desportiva Guarabira

[-]
22:00

Treze PB
vs
Botafogo PB

[-]
20:00

Atletico-PR
vs
Rio Branco PR

[-]
20:00

Foz do Iguacu
vs
Coritiba

[-]
13:00

Mirassol
vs
Ituano

[-]
22:30

Ponte Preta
vs
Palmeiras

[-]
22:30

Sao Bento
vs
Botafogo SP

[-]
20:00

Sao Paulo
vs
Santos

[-]
19:00

Afogados da Ingazeira
vs
Pesqueira

[-]
19:00

Central SC
vs
Belo Jardim

[-]
23:00

Salgueiro
vs
Flamengo Arcoverde

[-]
19:00

Sport Recife
vs
America PE

[-]
19:00

Parnahyba
vs
River-PI

[-]
18:35

Frei Paulistano
vs
Lagarto

[-]
20:00

Sergipe
vs
Confianca

[-]
18:35

Socorrense
vs
Olimpico EC

[-]
19:00

Comercial MS
vs
Operario MS

[-]
20:00

Costa Rica
vs
Uniao

[-]
20:00

Operario de Dourados
vs
Corumbaense

[-]
19:00

URSO
vs
Aguia Negra

[-]
15:30

Levski
vs
Botev Plovdiv

[-]
10:30

Lok. Plovdiv
vs
Pirin Blagoevgrad

[-]
13:00

Ludogorets
vs
Slavia Sofia

[-]
14:00

Inter Star
vs
Les Lierres

[-]
13:00

Le Messager Ngozi
vs
Aigle Noir FC

[-]
Postp.

LLB Academic
-
Musongati

[-]
13:00

Vital'O
vs
Flambeau de l'Est

[-]
14:30

Aigle Royal
vs
Union Douala

[-]
15:00

Bamboutos FC
vs
Colombe Lobo

[-]
14:30

Cotonsport
vs
APEJES Academy

[-]
14:30

Dragon de Yaounde
vs
Fovu Baham

[-]
14:30

Fortuna Yaounde
vs
UMS de Loum

[-]
14:30

Les Astres
vs
Feutcheu

[-]
Postp.

New Star
-
Eding Sport

[-]
14:30

Stade Renard
vs
Young Sports

[-]
14:30

Yaounde FC 2
vs
Bafang

[-]
21:00

Cobreloa
vs
Rangers

[-]
23:00

Nublense
vs
La Serena

[-]
FT

San Marcos de Arica
2 - 5
Copiapo

[-]
21:00

Valdivia
vs
Cobresal

[-]
15:00

Deportes Iquique
vs
Union La Calera

[-]
21:00

O'Higgins
vs
Huachipato

[-]
23:30

U. Espanola
vs
Antofagasta

[-]
22:15

America De Cali
vs
Patriotas

[-]
21:00

Bucaramanga
vs
Leones

[-]
21:00

Chico
vs
Aguilas

[-]
21:00

Dep. Pasto
vs
La Equidad

[-]
19:00

Envigado
vs
Once Caldas

[-]
23:00

Huila
vs
Junior

[-]
21:00

Ind. Medellin
vs
Dep. Cali

[-]
21:00

Jaguares de Cordoba
vs
Deportes Tolima

[-]
21:00

Millonarios
vs
Atl. Nacional

[-]
FT

Petrolera
2 - 1
Santa Fe

[-]
20:30

Quindio
vs
Bogota

[-]
23:00

Alajuelense
vs
Grecia

[-]
19:30

Cartagines
vs
Carmelita

[-]
21:00

Guadalupe
vs
Santos DG

[-]
FT

Herediano
1 - 1
U.C.R.

[-]
22:00

Saprissa
vs
Liberia

[-]
19:30

Zeledon
vs
Limon

[-]
16:00

Belupo
vs
Cibalia

[-]
14:00

D. Zagreb
vs
Hajduk Split

[-]
13:00

Omonia Aradippou
vs
Ethn. Assias

[-]
13:00

Anorthosis
vs
Ermis

[-]
15:00

Doxa
vs
Paphos

[-]
15:00

Sigma Olomouc
vs
Plzen

[-]
17:00

Sparta Prague
vs
Liberec

[-]
15:00

Ceske Budejovice U21
vs
Bohemians 1905 U21

[-]
10:00

Jihlava U21
vs
Brno U21

[-]
10:00

Mlada Boleslav U21
vs
Teplice U21

[-]
10:00

Plzen U21
vs
Hradec Kralove U21

[-]
15:00

Pribram U21
vs
Liberec U21

[-]
12:00

Sigma Olomouc U21
vs
Ostrava U21

[-]
12:00

Slovacko U21
vs
Trinec U21

[-]
09:30

Zlin U21
vs
Karvina U21

[-]
12:00

Zlin U21
vs
Karvina U21

[-]
17:00

Aalborg
vs
Brondby

[-]
14:00

Aarhus
vs
Sonderjyske

[-]
11:00

Helsingor
vs
Horsens

[-]
15:00

Midtjylland
vs
FC Copenhagen

[-]
14:00

Nordsjaelland
vs
Odense

[-]
13:00

Randers FC
vs
Hobro

[-]
14:00

Silkeborg
vs
Lyngby

[-]
14:30

Dauphins Noirs
vs
Virunga

[-]
14:30

Dibumba
vs
St Eloi Lupopo

[-]
14:30

Makiso
vs
Mont Bleu

[-]
21:00

Aucas
vs
Delfin

[-]
17:00

Dep. Cuenca
vs
LDU Quito

[-]
22:00

Emelec
vs
Macara

[-]
17:00

LDU Quito
vs
Guayaquil City

[-]
15:00

El Masry
vs
Al Ittihad

[-]
15:00

El Masry
vs
Al Ittihad

[-]
17:30

Enppi
vs
El Ismaily

[-]
21:00

Aguila
vs
Luis Angel Firpo

[-]
21:00

Audaz
vs
Sonsonate

[-]
00:30

Chalatenango
vs
Alianza FC

[-]
FT

Chalatenango
1 - 1
Alianza FC

[-]
21:00

FAS
vs
Metapan

[-]
22:00

Santa Tecla
vs
Dragon

[-]
16:30

Leeds
vs
Bristol City

[-]
12:00

Norwich
vs
Ipswich

[-]
16:00

Rochdale
vs
Tottenham

[-]
14:00

Arsenal W
vs
Millwall W

[-]
14:00

Birmingham W
vs
Manchester City W

[-]
15:00

Blackpool
vs
Peterborough

[-]
13:00

Reading U23
vs
Middlesbrough U23

[-]
14:00

Defence Force
vs
Mekelle Kenema

[-]
16:00

Mariehamn
vs
Inter Turku

[-]
16:00

Lille
vs
Lyon

[-]
20:00

Marseille
vs
Bordeaux

[-]
14:00

Nice
vs
Nantes

[-]
13:00

Akademija Pandev
vs
FK Skopje

[-]
13:00

Pelister
vs
Rabotnicki

[-]
13:00

Renova
vs
Sileks

[-]
13:00

Shkupi
vs
Shkendija

[-]
13:00

Vardar
vs
Pobeda

[-]
Postp.

Akanda
-
Mangasport

[-]
14:30

Stade Migoveen
vs
Missile

[-]
12:30

Braunschweig
vs
Union Berlin

[-]
12:30

Nurnberg
vs
Duisburg

[-]
12:30

SG Dynamo Dresden
vs
Regensburg

[-]
13:00

Erfurt
vs
Aalen

[-]
13:00

Lotte
vs
VfL Osnabruck

[-]
14:30

Augsburg
vs
Stuttgart

[-]
17:00

B. Monchengladbach
vs
Dortmund

[-]
12:00

Bremen U19
vs
Wolfsburg U19

[-]
10:00

Dresden U19
vs
RB Leipzig U19

[-]
10:00

Hamburger SV U19
vs
Chemnitzer FC U19

[-]
10:00

Hertha U19
vs
Osnabruck U19

[-]
12:00

Holstein Kiel U19
vs
St. Pauli U19

[-]
10:00

Niendorfer TSV U19
vs
Braunschweig U19

[-]
10:00

Union Berlin U19
vs
Hannover U19

[-]
10:00

Bayern U19
vs
Mainz U19

[-]
10:00

Eintracht Frankfurt U19
vs
Karlsruher U19

[-]
09:30

Heidenheim U19
vs
Freiburg U19

[-]
10:00

Hoffenheim U19
vs
Augsburg U19

[-]
10:00

Nurnberg U19
vs
Kaiserslautern U19

[-]
12:00

Stuttgart U19
vs
Furth U19

[-]
10:00

Wehen U19
vs
Unterhaching U19

[-]
10:00

Bochum U19
vs
Arminia Klosterhardt U19

[-]
10:00

Dortmund U19
vs
Fortuna Koln U19

[-]
10:00

Dusseldorf U19
vs
Schalke U19

[-]
10:00

Koln U19
vs
Duisburg U19

[-]
12:00

Oberhausen U19
vs
Bielefeld U19

[-]
12:30

Paderborn U19
vs
B. Monchengladbach U19

[-]
10:00

Preussen Munster U19
vs
Leverkusen U19

[-]
13:00

Karlsruher II
vs
Walldorf II

[-]
13:00

Niendorfer TSV
vs
Barmbek-Uhlenhorst

[-]
Postp.

Pinneberg
-
Rugenbergen

[-]
09:45

Teutonia Ottensen
vs
Suderelbe

[-]
13:00

TSV Buchholz 08
vs
TuS Osdorf

[-]
14:00

Vorwarts-Wacker
vs
Sasel

[-]
14:00

Euskirchen
vs
Siegburger

[-]
14:00

FC Viktoria 08
vs
Hilal Bergheim

[-]
14:00

Freialdenhoven
vs
Friesdorf

[-]
14:00

Hennef
vs
Hurth

[-]
14:00

Pesch
vs
Wesseling-Urfeld

[-]
14:00

VfL Vichttal
vs
Alfter

[-]
14:00

Cronenberger
vs
Speldorf

[-]
14:00

Dusseldorf-West
vs
Baumberg

[-]
14:00

FC Monheim
vs
TuRU Dusseldorf

[-]
14:00

Germania Ratingen
vs
Hilden

[-]
14:00

Jahn Hiesfeld
vs
Straelen

[-]
14:00

Krefeld-Fischeln
vs
Homberg

[-]
14:30

SC Dusseldorf
vs
Bocholt

[-]
14:00

SSVg Velbert
vs
Schonnebeck

[-]
14:00

SW Essen
vs
Vohwinkel

[-]
14:00

Arminia Hannover
vs
Wunstorf

[-]
14:00

Cloppenburg
vs
VfL Oldenburg

[-]
Postp.

Eintracht Celle
-
Sulingen

[-]
13:00

Lupo-Martini Wolfsburg
vs
Gifhorn

[-]
14:00

Spelle-Venhaus
vs
Bersenbruck

[-]
14:00

SVG Gottingen
vs
Heeslinger

[-]
Postp.

Uphusen
-
Eintracht Northeim

[-]
12:00

Askania Bernburg
vs
Halle

[-]
12:00

Bischofswerdaer
vs
Krieschow

[-]
12:00

Eilenburg
vs
Sandersdorf

[-]
12:00

Einheit Rudolstadt
vs
Stendal

[-]
12:00

Jena II
vs
Kamenz

[-]
Postp.

Merseburg
-
Barleben

[-]
12:00

Plauen
vs
Inter Leipzig

[-]
12:00

Schott Jena
vs
Wismut Gera

[-]
12:00

Brieselang
vs
Torgelower Greif

[-]
12:00

CFC Hertha
vs
Altludersdorf

[-]
12:00

Hansa Rostock II
vs
Rathenow

[-]
12:00

Schwerin
vs
Strausberg

[-]
13:00

Seelow
vs
1.FC Frankfurt

[-]
12:00

Staaken
vs
Wismar

[-]
12:00

TB Berlin
vs
Lichtenberg

[-]
13:00

Zehlendorf
vs
Brandenburger

[-]
14:00

TuS RW Koblenz
vs
Pirmasens

[-]
Postp.

Eichede
-
Frisia Risum-Lindholm

[-]
13:00

TSV Lagerdorf
vs
Todesfelde

[-]
14:30

Brunninghausen
vs
Arminia Bielefeld II

[-]
14:00

Eintracht Rheine
vs
Siegen

[-]
Postp.

Ennepetal
-
ASC 09 Dortmund

[-]
Postp.

Hammer SpVgg.
-
Ahlen

[-]
14:00

Lippstadt
vs
Schalke II

[-]
14:00

Paderborn II
vs
Kaan-Marienborn

[-]
14:00

TuS Haltern
vs
FC Gutersloh

[-]
12:30

Berliner AK 07
vs
Altglienicke

[-]
Postp.

BFC Dynamo
-
Oberlausitz

[-]
12:30

Furstenwalde
vs
Chemie Leipzig

[-]
Postp.

Halberstadt
-
Neustrelitz

[-]
13:00

Hertha Berlin II
vs
Viktoria Berlin

[-]
Postp.

Lokomotive Leipzig
-
Nordhausen

[-]
Postp.

Meuselwitz
-
Energie Cottbus

[-]
Postp.

Luneburger Hansa
-
Norderstedt

[-]
Postp.

Oldenburg
-
SC Weiche-08

[-]
Postp.

St. Pauli II
-
Jeddeloh

[-]
Postp.

TSV Havelse
-
Egestorf-Langreder

[-]
13:00

Freiburg II
vs
Stuttgart II

[-]
14:00

B. Monchengladbach II
vs
Dortmund II

[-]
14:00

Wattenscheid
vs
Uerdingen

[-]
11:15

Panargiakos
vs
Aiolikos

[-]
13:00

Aris
vs
Karditsa

[-]
13:00

Aris
vs
Karditsa

[-]
13:00

Chania Kissamikos
vs
Kallithea

[-]
13:00

Dramas
vs
Panserraikos

[-]
13:00

Ergotelis
vs
Trikala FC

[-]
13:00

Karaiskakis
vs
Apollon Larissa

[-]
13:00

Veria
vs
Panegialios FC

[-]
15:15

AEK Athens FC
vs
Xanthi FC

[-]
15:15

Levadiakos
vs
Panetolikos

[-]
17:30

Olympiakos Piraeus
vs
Panionios

[-]
13:00

Platanias FC
vs
Giannina

[-]
FT

Coban Imperial
3 - 1
Municipal

[-]
23:00

Comunicaciones
vs
Siquinala

[-]
FT

Marquense
1 - 1
Guastatoya

[-]
17:00

Sanarate
vs
Xelaju

[-]
17:00

Suchitepequez
vs
Antigua

[-]
20:00

Capoise
vs
Mirebalais

[-]
20:00

Cavaly
vs
Racing Haitien

[-]
20:00

Don Bosco
vs
Fica

[-]
20:00

Ouanaminthe
vs
Arcahaie

[-]
20:00

Ouanaminthe
vs
Arcahaie

[-]
20:00

Racing des Gonaives
vs
Cosmopolites

[-]
20:00

Sud-Est
vs
Baltimore

[-]
20:00

Tempete
vs
Valencia Leogane

[-]
23:00

CD Honduras
vs
Marathon

[-]
FT

Motagua
1 - 0
Vida

[-]
22:00

Platense
vs
Real Sociedad

[-]
21:00

Platense
vs
Real Sociedad

[-]
FT

Real Espana
1 - 0
Juticalpa

[-]
FT

UPNFM
0 - 2
Olimpia

[-]
00:00

UPNFM
vs
Olimpia

[-]
16:15

Fylkir
vs
Kopavogur

[-]
15:00

Grindavik
vs
Thor Akureyri

[-]
16:00

Hafnarfjordur
vs
Selfoss

[-]
18:15

Throttur
vs
Breidablik

[-]
08:30

NEROCA
vs
Mohun Bagan

[-]
14:30

ATK
vs
Mumbai City

[-]
12:00

Chennaiyin
vs
Jamshedpur

[-]
10:30

Baderan Tehran
vs
Gol Gohar

[-]
10:30

Fajr Sepasi
vs
Aluminium Arak

[-]
11:00

Iranjavan
vs
Khooneh Be Khooneh

[-]
10:30

Machine Sazi
vs
Shahrdari Tabriz

[-]
10:30

Mazandaran
vs
Oxin Alborz

[-]
10:30

Mes
vs
Shahrdari Mahshahr

[-]
11:00

Naft Ahvaz
vs
Rah Ahan

[-]
10:30

Rafsanjan
vs
Malavan

[-]
10:30

Saba Qom
vs
Bargh

[-]
18:30

Hapoel Haifa
vs
Netanya

[-]
17:00

Shmona
vs
Ashkelon

[-]
19:45

AC Milan
vs
Sampdoria

[-]
17:00

Atalanta
vs
Fiorentina

[-]
14:00

Benevento
vs
Crotone

[-]
14:00

Bologna
vs
Sassuolo

[-]
14:00

Chievo
vs
Cagliari

[-]
14:00

Genoa
vs
Inter

[-]
14:00

Lazio
vs
Verona

[-]
14:00

Napoli
vs
Spal

[-]
11:30

Torino
vs
Juventus

[-]
14:00

Udinese
vs
AS Roma

[-]
16:30

Brescia
vs
Ternana

[-]
14:00

Frosinone
vs
Ascoli

[-]
17:30

Alessandria
vs
Monza

[-]
13:30

Arzachena
vs
Pisa

[-]
17:30

Carrarese
vs
Prato

[-]
13:30

Gavorrano
vs
Piacenza

[-]
13:30

Giana Erminio
vs
Siena

[-]
15:30

Lucchese
vs
Cuneo

[-]
13:30

Pistoiese
vs
Olbia

[-]
17:30

Pontedera
vs
Arezzo

[-]
13:30

Pro Piacenza
vs
Viterbese

[-]
13:30

Gubbio
vs
Pordenone

[-]
Cancl.

Modena
-
Sudtirol

[-]
13:30

Akragas
vs
Catanzaro

[-]
15:30

Juve Stabia
vs
Bisceglie

[-]
13:30

Matera
vs
Siracusa

[-]
15:30

Monopoli
vs
Catania

[-]
15:30

Rende
vs
Fondi

[-]
15:30

Sicula Leonzio
vs
Lecce

[-]
13:30

Trapani
vs
Paganese

[-]
15:30

Virtus Francavilla
vs
Casertana

[-]
13:30

Arconatese
vs
Varese

[-]
13:30

Bra
vs
Borgaro

[-]
13:30

Calcio Derthona
vs
Caronnese

[-]
13:30

Como
vs
Borgosesia

[-]
13:30

Folgore Caratese
vs
Castellazzo

[-]
13:30

Gozzano
vs
Casale

[-]
13:30

Olginatese
vs
Chieri

[-]
13:30

OltrepoVoghera
vs
Inveruno

[-]
13:30

Pro Sesto
vs
Pavia

[-]
13:30

Varesina
vs
Seregno

[-]
13:30

Caravaggio
vs
Calcio Romanese

[-]
13:30

Ciserano
vs
Lecco

[-]
13:30

Dro
vs
Crema

[-]
13:30

Lumezzane
vs
Rezzato

[-]
13:30

Milano City
vs
Ciliverghe Mazzano

[-]
13:30

Pergolettese
vs
Levico Terme

[-]
13:30

Pontisola
vs
Pro Patria

[-]
13:30

Scanzorosciate
vs
Darfo Boario

[-]
13:30

Virtus Bergamo
vs
Grumellese

[-]
13:30

Abano
vs
Campodarsego

[-]
13:30

Ambrosiana
vs
Clodiense

[-]
13:30

Belluno
vs
ArzignanoChiampo

[-]
13:30

Cjarlins Muzane
vs
Adriese

[-]
13:30

Delta Rovigo
vs
Calvi Noale

[-]
13:30

Legnago Salus
vs
Mantova

[-]
13:30

Liventina
vs
Tamai

[-]
13:30

Montebelluna
vs
Este

[-]
13:30

Virtus Verona
vs
Feltre

[-]
13:30

Castelvetro
vs
Tuttocuoio

[-]
13:30

Correggese
vs
Sangiovannese

[-]
13:30

Fiorenzuola
vs
Forli

[-]
13:30

Mezzolara
vs
Imolese

[-]
13:30

Montevarchi Calcio
vs
Vigor Carpaneto

[-]
13:30

Pianese
vs
Sasso Marconi

[-]
13:30

Rimini
vs
Villabiagio

[-]
13:30

Romagna Centro
vs
Colligiana

[-]
13:30

Trestina
vs
Lentigione

[-]
13:30

Vivi Altotevere
vs
Sammaurese

[-]
13:30

Massese
vs
Lavagnese

[-]
13:30

Ponsacco
vs
Ligorna

[-]
13:30

Real Forte Querceta
vs
Unione Sanremo

[-]
13:30

Rignanese
vs
Seravezza Pozzi

[-]
13:30

Savona
vs
Finale

[-]
13:30

Scandicci
vs
Viareggio

[-]
13:30

Sestri Levante
vs
Albissola

[-]
13:30

SSD Argentina
vs
Ghivizzano Borgo

[-]
13:30

Valdinievole Montecatini
vs
San Donato

[-]
13:30

Agnonese
vs
Avezzano

[-]
13:30

ASD Francavilla
vs
Recanatese

[-]
13:30

Castelfidardo
vs
L Aquila

[-]
13:30

Fabriano Cerreto
vs
San Marino

[-]
13:30

Monticelli
vs
Vastese

[-]
14:00

Nerostellati Pratola
vs
Matelica

[-]
13:30

San Nicolo
vs
Campobasso

[-]
13:30

Sangiustese
vs
ASD Pineto Calcio

[-]
13:30

Vis Pesaro
vs
Jesina

[-]
13:30

Albalonga
vs
Cassino

[-]
13:30

Anzio Calcio 1924
vs
Nuorese

[-]
13:30

Aprilia
vs
Budoni

[-]
13:30

Flaminia
vs
Latina

[-]
13:30

Lanusei Calcio
vs
Monterosi FC

[-]
14:00

Latte Dolce
vs
Tortoli

[-]
13:30

Lupa Roma
vs
Trastevere Calcio

[-]
13:30

San Teodoro
vs
Ostia Mare

[-]
13:30

SFF Atletico
vs
Rieti

[-]
14:00

Audace Cerignola
vs
Potenza

[-]
13:30

Aversa
vs
Altamura

[-]
13:30

Francavilla
vs
Gragnano

[-]
14:30

Gravina
vs
Fulgor Molfetta

[-]
13:30

Nerostellati Frattese
vs
Nardo

[-]
13:30

Picerno
vs
Taranto

[-]
13:30

Pomigliano
vs
Manfredonia

[-]
13:30

San Severo
vs
Cavese

[-]
14:00

Sarnese
vs
Turris

[-]
13:30

Ebolitana
vs
Gela

[-]
14:00

Igea Virtus
vs
AS Acireale

[-]
13:30

Isola Capo Rizzuto
vs
Nocerina

[-]
13:30

Messina
vs
Roccella

[-]
13:30

Palazzolo
vs
Paceco

[-]
13:30

Sancataldese
vs
Portici 1906

[-]
13:30

US Palmese
vs
Cittanovese

[-]
14:00

Vesuvio Ercolanese
vs
Gelbison Cilento

[-]
13:30

Vibonese
vs
Troina

[-]
22:00

Cavalier
vs
Waterhouse

[-]
20:00

Montego Bay
vs
Reno

[-]
20:00

Portmore
vs
Boys' Town

[-]
20:00

Sandals SC
vs
Tivoli

[-]
11:00

Sony Sugar
vs
Zoo Kericho

[-]
13:15

Thika Utd.
vs
Bandari

[-]
12:00

Vihiga United
vs
Rangers

[-]
11:30

Drenica
vs
Besa Peje

[-]
11:30

Drita
vs
KF Feronikeli

[-]
11:30

Liria
vs
Vllaznia Pozheran

[-]
11:30

Prishtina
vs
KF Llapi

[-]
11:30

Trepca 89
vs
Vellaznimi

[-]
13:50

Al Jahra
vs
Al Tadamon

[-]
16:15

Kazma SC
vs
Al Salmiya

[-]
14:00

Nejmeh SC
vs
Al Islah

[-]
12:15

Salam Zgharta
vs
Tripoli

[-]
13:00

Lesotho
vs
Kick4Life

[-]
13:00

Majantja
vs
Lioli

[-]
13:00

Matlama
vs
Likhopo

[-]
15:00

Benfica
vs
Racing Luxembourg

[-]
15:00

Differdange
vs
Esch

[-]
15:00

Dudelange
vs
Union Titus Petange

[-]
15:00

Jeunesse Esch
vs
Fola

[-]
15:00

Mondorf
vs
UNA Strassen

[-]
14:30

Victoria Rosport
vs
Hostert

[-]
15:00

Hibernians
vs
Sliema

[-]
13:00

Valletta
vs
Zejtun Corinthians

[-]
14:30

Chebel Citizens
vs
Petite Riviere

[-]
14:30

Port Louis
vs
Cercle De Joachim

[-]
14:30

Quatre Bornes
vs
Pamplemousses

[-]
14:30

Savanne
vs
La Cure Sylvester

[-]
FT

Alebrijes Oaxaca
0 - 2
Tampico Madero

[-]
81'

Dorados de Sinaloa
1 - 0
Cimarrones de Sonora

[-]
FT

Juarez
1 - 1
Venados

[-]
18:00

Leones Negros
vs
Atlante

[-]
FT

Club Leon
1 - 1
Queretaro

[-]
FT

Club Tijuana
4 - 1
U.N.A.M.- Pumas

[-]
76'

Guadalajara Chivas
1 - 1
Pachuca

[-]
80'

Necaxa
2 - 0
Monterrey

[-]
18:00

Toluca
vs
Santos Laguna

[-]
FT

U.A.N.L.- Tigres
2 - 0
Atlas

[-]
15:00

FAR Rabat
vs
Raja Casablanca

[-]
15:00

Moghreb Tetouan
vs
Chabab Atlas Khenifra

[-]
17:00

Olympique Khouribga
vs
Kawkab Marrakech

[-]
19:00

Wydad
vs
Rapide Oued Zem

[-]
15:00

KAC Kenitra
vs
Jeunesse Massira

[-]
15:00

Maghreb Fez
vs
Kasba Tadla

[-]
14:30

Mouloudia Oujda
vs
Rachad Bernoussi

[-]
15:00

Widad Temara
vs
USM Oujda

[-]
09:00

Ayeyawady
vs
Shan United

[-]
09:30

Magwe
vs
Mahar

[-]
09:00

Yangon United
vs
GFA

[-]
14:00

African Stars
vs
Life Fighters

[-]
14:00

Black Africa
vs
Chief Santos

[-]
14:00

Blue Waters
vs
Rundu Chiefs

[-]
14:00

Citizens
vs
Tura Magic

[-]
14:00

Civics
vs
Orlando Pirates

[-]
14:00

Eleven Arrows
vs
Mighty Gunners

[-]
14:00

UNAM
vs
Tigers

[-]
14:00

Young Africans
vs
Young Chiefs

[-]
13:30

Be Quick 1887
vs
Dongen

[-]
13:30

Blauw Geel
vs
EVV

[-]
13:00

De Meern
vs
Jong Vitesse

[-]
13:00

HBS
vs
ADO 20 Heemskerk

[-]
13:00

JVC '31 Cuijk
vs
Westlandia

[-]
13:00

KVV Quick 20
vs
Hsc 21

[-]
13:30

Oostzaan
vs
Rosmalen

[-]
13:30

UNA
vs
HV and CV Quick

[-]
13:00

USV Hercules
vs
Jong De Graafschap

[-]
13:30

Feyenoord
vs
Heracles

[-]
11:30

Roda
vs
Utrecht

[-]
13:30

Twente
vs
Sparta Rotterdam

[-]
15:45

Zwolle
vs
Ajax

[-]
HT'

Hamilton
0 - 0
Canterbury

[-]
FT

Southern United
4 - 0
Wellington Phoenix Res 2

[-]
FT

Team Wellington
4 - 1
Waitakere United

[-]
21:00

Chinandega
vs
Ocotal

[-]
FT

Diriangen
0 - 1
UNAN-Managua

[-]
FT

Ferretti
4 - 3
Juventus Managua

[-]
15:00

Abia Warriors
vs
Yobe Stars

[-]
15:00

El Kanemi
vs
Go Round

[-]
15:00

Heartland
vs
Wikki Tourist

[-]
15:00

Kano Pillars
vs
Enyimba

[-]
15:00

Katsina United FC
vs
FC Ifeanyi Ubah

[-]
15:00

Nasarawa
vs
Kwara

[-]
15:00

Rivers United FC
vs
Niger Tornadoes

[-]
15:00

Sunshine Stars
vs
MFM FC

[-]
FT

Independiente
0 - 1
San Francisco

[-]
22:00

Miguelito
vs
Atl. Veraguense

[-]
FT

Tauro
2 - 1
Chorrillo

[-]
22:00

Sp. Luqueno
vs
Olimpia Asuncion

[-]
21:00

Alianza Lima
vs
Sporting Cristal

[-]
20:00

Binacional
vs
Sport Huancayo

[-]
20:00

Comerciantes Unidos
vs
Ayacucho

[-]
18:30

Dep. Municipal
vs
AD Cantolao

[-]
20:00

Garcilaso
vs
FBC Melgar

[-]
FT

Sport Boys
1 - 0
Union Comercio

[-]
20:00

Sport Rosario
vs
Cajamarca

[-]
20:00

U. San Martin
vs
U. de Deportes

[-]
17:00

Lech Poznan
vs
Pogon Szczecin

[-]
14:30

Lechia Gdansk
vs
Piast Gliwice

[-]
15:00

AD Oliveirense
vs
AD Fafe

[-]
15:00

Aguias do Moradal
vs
SB Castelo Branco

[-]
15:00

Alcanenense
vs
Sintrense

[-]
15:00

Alianca de Gandra
vs
Pedras Rubras

[-]
15:00

Atletico Arcos
vs
CDC Montalegre

[-]
15:00

Caldas
vs
Mafra

[-]
16:00

Camacha
vs
Trofense

[-]
15:00

Canelas 2010
vs
Salgueiros

[-]
15:00

Casa Pia
vs
Montijo

[-]
15:00

Cinfaes
vs
Gondomar

[-]
15:00

Coimbroes
vs
Sanjoanense

[-]
15:00

Dezembro
vs
Electrico

[-]
15:00

Estrela Vendas Novas
vs
Armacenenses

[-]
15:00

FC Cesarense
vs
Freamunde

[-]
15:00

Felgueiras
vs
Sousense

[-]
15:00

Ferreira de Aves
vs
Fornos de Algodres

[-]
15:00

Gafanha
vs
Sourense

[-]
15:00

GD Braganca
vs
Torcatense

[-]
15:00

Leiria
vs
Oleiros

[-]
15:00

Loures
vs
Guadalupe

[-]
15:00

Lusitano FCV
vs
Marinhense

[-]
15:00

Lusitano VRSA
vs
Castrense

[-]
15:00

Merelinense
vs
Mondinense

[-]
15:00

Minas de Argozelo
vs
Camara de Lobos

[-]
15:00

Moncarapachense
vs
Louletano

[-]
15:00

Mortagua
vs
Anadia

[-]
15:00

Moura AC
vs
Operario

[-]
15:00

Nogueirense
vs
Maritimo B

[-]
15:00

Olhanense
vs
Oriental

[-]
15:00

Pedras Salgadas
vs
Vizela

[-]
15:00

Pero Pinheiro
vs
Coruchense

[-]
15:00

Pinhalnovense
vs
Almancilense

[-]
15:00

Sao Martinho
vs
Aroes

[-]
15:00

SC Espinho
vs
Amarante

[-]
16:00

SC Praiense
vs
Sacavenense

[-]
15:00

Sertanense
vs
Agueda

[-]
16:00

Sporting Ideal
vs
SC Farense

[-]
15:00

Torreense
vs
SC Lusitania

[-]
15:00

Vilafranquense
vs
Fatima

[-]
15:00

Vilaverdense
vs
SC Mirandela

[-]
18:00

FC Porto
vs
Rio Ave

[-]
20:15

Guimaraes
vs
Braga

[-]
16:00

Moreirense
vs
Chaves

[-]
16:00

Setubal
vs
Ferreira

[-]
15:00

Academico Viseu
vs
Nacional

[-]
15:00

CD Cova da Piedade
vs
Penafiel

[-]
15:00

Covilha
vs
Leixoes

[-]
14:30

FC Porto B
vs
Oliveirense

[-]
11:15

Real SC
vs
Benfica B

[-]
15:00

U. Madeira
vs
Santa Clara

[-]
15:00

Varzim
vs
Famalicao

[-]
18:45

Din. Bucuresti
vs
FCSB

[-]
16:00

Poli Timisoara
vs
Poli Iasi

[-]
16:00

Krasnodar 2
vs
Lokomotiv-Kazanka

[-]
08:15

Shinnik Yaroslavl
vs
R. Volgograd

[-]
13:30

Spartak Moscow 2
vs
Tyumen

[-]
10:45

Ural
vs
Ararat Moscow

[-]
13:30

Etincelles
vs
Miroplast

[-]
13:30

Kiyovu
vs
Bugesera FC

[-]
13:30

Sunrise
vs
Mukura Victory Sports

[-]
14:00

Domagnano
vs
Cosmos

[-]
14:00

Faetano
vs
La Fiorita

[-]
14:00

Pennarossa
vs
San Giovanni

[-]
17:15

Inverness
vs
Crusaders

[-]
15:00

East Stirlingshire
vs
Hawick Royal Albert

[-]
15:00

Celtic
vs
St Johnstone

[-]
14:15

Hamilton
vs
Rangers

[-]
16:30

Diambars
vs
ASEC Ndiambour

[-]
17:30

Linguere
vs
Sonacos

[-]
18:00

Mbour
vs
Jaraaf

[-]
Postp.

Niary Tally
-
Guediawaye

[-]
16:30

Teungueth
vs
Casa

[-]
13:00

Mladost
vs
Partizan

[-]
12:00

Radnicki Nis
vs
Backa

[-]
13:00

Michalovce
vs
Slovan Bratislava

[-]
13:00

Nitra
vs
Trencin

[-]
13:00

Presov
vs
Podbrezova

[-]
13:00

Senica
vs
Dun. Streda

[-]
13:00

Zilina
vs
Ruzomberok

[-]
13:30

Jomo Cosmos
vs
Highlands

[-]
13:30

Stellenbosch
vs
Ubuntu Cape Town

[-]
13:30

Super Eagles
vs
Witbank

[-]
10:00

Baroka U21
vs
Chippa Utd. U21

[-]
08:00

Bidvest Wits U21
vs
Ajax Cape Town U21

[-]
08:00

Cape Town City U21
vs
Bloem Celtic U21

[-]
08:00

Free State Stars U21
vs
Mamelodi Sundowns U21

[-]
10:00

Golden Arrows U21
vs
Orlando Pirates U21

[-]
Postp.

Supersport Utd U21
-
Polokwane U21

[-]
Postp.

Bloem Celtic
-
Polokwane

[-]
15:15

Atl. Madrid
vs
Ath Bilbao

[-]
19:45

Betis
vs
Real Madrid

[-]
17:30

Espanyol
vs
Villarreal

[-]
11:00

Real Sociedad
vs
Levante

[-]
15:00

Cordoba
vs
Granada CF

[-]
17:00

Leonesa
vs
Rayo Vallecano

[-]
19:00

Lugo
vs
Barcelona B

[-]
17:00

Numancia
vs
Cadiz CF

[-]
11:00

Sevilla FC B
vs
Almeria

[-]
11:00

Atletico Madrid W
vs
Valencia W

[-]
12:00

Barcelona W
vs
Athletic Bilbao W

[-]
11:00

Betis W
vs
Albacete W

[-]
11:30

Espanyol W
vs
Levante W

[-]
11:00

Rayo Vallecano W
vs
Huelva W

[-]
11:00

Tenerife W
vs
Real Sociedad W

[-]
11:00

Atl. Madrid B
vs
Toledo

[-]
11:00

Celta Vigo B
vs
Cerceda

[-]
16:00

CF Talavera
vs
Coruxo FC

[-]
11:00

Dep. La Coruna B
vs
Ponferradina

[-]
16:00

G. Segoviana
vs
San Sebastian Reyes

[-]
16:00

Guijuelo
vs
Real Madrid B

[-]
15:30

Navalcarnero
vs
Rayo Majadahonda

[-]
16:00

Pontevedra
vs
Ferrol

[-]
11:00

Union Adarve
vs
Fuenlabrada

[-]
11:00

Union Adarve
vs
Fuenlabrada

[-]
17:00

Gernika Club
vs
Barakaldo

[-]
11:00

Gijon B
vs
Ath Bilbao B

[-]
16:00

Mirandes
vs
CD Vitoria

[-]
16:00

Pena
vs
Leioa

[-]
17:00

R. Sociedad B
vs
Caudal Deportivo

[-]
16:00

R. Union
vs
Burgos

[-]
16:00

Santander
vs
Izarra

[-]
15:00

Tudelano
vs
Osasuna B

[-]
16:00

UD Logrones
vs
Lealtad

[-]
16:00

Badalona
vs
Peralada

[-]
16:00

Elche
vs
Saguntino

[-]
11:00

Formentera
vs
Cornella

[-]
16:00

Lleida
vs
Ontinyent

[-]
11:00

Mallorca
vs
Alcoyano

[-]
11:00

Olot
vs
Baleares

[-]
11:00

Sabadell
vs
Pena Deportina

[-]
17:00

Valencia B
vs
Llagostera

[-]
17:00

Villarreal B
vs
Ebro

[-]
11:00

Zaragoza B
vs
Hercules

[-]
17:00

Cordoba B
vs
Cartagena

[-]
11:00

El Ejido
vs
Linense

[-]
10:30

Granada CF B
vs
Extremadura UD

[-]
11:00

Marbella
vs
Jumilla

[-]
11:00

Melilla
vs
Lorca Deportiva

[-]
16:00

Merida AD
vs
Murcia

[-]
16:30

Recreativo Huelva
vs
Ecija

[-]
11:00

San Fernando
vs
Las Palmas B

[-]
11:00

UCAM Murcia
vs
Betis B

[-]
16:00

Villanovense
vs
CD Badajoz

[-]
17:15

AD Ceuta
vs
Algeciras

[-]
16:00

AD San Juan
vs
Txantrea

[-]
16:00

Almagro
vs
Villarrobledo

[-]
15:30

Almeria B
vs
Mancha

[-]
16:00

Antequera
vs
Linares

[-]
16:00

Arandina
vs
Unionistas de Salamanca

[-]
16:00

Arenteiro
vs
Ourense CF

[-]
16:00

Asco
vs
Palamos CF

[-]
11:00

Atarfe Industrial
vs
Rincon

[-]
16:00

Atletico Albericia
vs
Santander B

[-]
16:30

Atletico Espeleno
vs
Cadiz CF B

[-]
16:00

Azuaga
vs
CP Amanecer

[-]
10:30

Basconia
vs
Anaitasuna FT

[-]
15:30

Bembibre
vs
Bupolsa

[-]
16:00

Bermeo
vs
Alaves B

[-]
16:00

Binissalem
vs
Poblense

[-]
16:15

Boiro
vs
Somozas

[-]
11:00

Burlades
vs
Huarte

[-]
15:00

Carinena
vs
Caspe

[-]
11:00

Cartagena B
vs
Huercal-Overa

[-]
16:00

Castellon
vs
Roda

[-]
16:00

CD Baztan
vs
Beti Kozkor

[-]
15:30

CD Cantolagua
vs
CD Ardoi

[-]
16:00

CD Coria
vs
Arroyo

[-]
16:00

CD Gares
vs
Mutilvera

[-]
12:00

CD Marino
vs
Panaderia Pulido San Mateo

[-]
11:00

CD Mostoles
vs
Alcorcon B

[-]
15:00

CD Utrera
vs
Sanluqueno

[-]
15:30

Cirbonero
vs
CD River Ega

[-]
16:00

Ciudad Real
vs
Socuellamos

[-]
16:00

Club Siero
vs
Valdesoto

[-]
16:00

Compostela
vs
Bergantinos

[-]
15:30

Diocesano
vs
Aceuchal

[-]
16:30

EDMF Churra
vs
E.G. El Palmar

[-]
16:30

El Palo
vs
Velez

[-]
16:00

Eldense
vs
Rayo Ibense

[-]
11:00

Espanyol B
vs
Vilafranca

[-]
16:00

Estrella
vs
El Cotillo

[-]
16:00

Ferriolense
vs
Collerense

[-]
11:00

Granollers
vs
Horta

[-]
16:00

Guadalajara
vs
UD Almansa

[-]
11:00

Guadalcacin
vs
CD Alcala

[-]
11:00

Huetor Vega
vs
Huetor Tajar

[-]
15:30

Iruna
vs
Idoya

[-]
11:00

Jaen
vs
Malagueno

[-]
16:00

Jerez CF
vs
Montijo

[-]
16:00

Juventud Torremolinos
vs
Loja

[-]
11:00

L Hospitalet
vs
Prat

[-]
16:00

La Roda
vs
Pedroneras

[-]
16:30

Lanzarote
vs
Ibarra

[-]
16:00

Laracha
vs
Celtiga

[-]
16:00

Laredo
vs
Cayon

[-]
16:00

Las Zocas
vs
San Fernando

[-]
16:00

Los Barrios
vs
San Roque

[-]
16:00

Melistar
vs
Guadix

[-]
15:30

Mosconia
vs
Roces

[-]
17:30

Oberena
vs
Cortes

[-]
11:00

Pobla Mafumet
vs
Vilassar de Mar

[-]
10:30

Portugalete
vs
Somorrostro

[-]
15:30

Racing Club Villalbes
vs
Barco

[-]
16:00

Rayo Vallecano B
vs
Internacional

[-]
11:00

Real Aviles
vs
Atletico de Lugones

[-]
11:30

Real Burgos
vs
Atl. Astorga

[-]
16:00

Real Murcia B
vs
Estudiantes de Murcia CF

[-]
15:30

Recambios Colon
vs
Orihuela

[-]
16:00

Ribadumia
vs
Arosa SC

[-]
16:00

Santa Catalina Atletico
vs
Esporles

[-]
16:00

Santa Ursula
vs
Los Llanos

[-]
16:00

SD Tenisca
vs
Mensajero

[-]
16:00

Silla CF
vs
Paterna

[-]
11:15

Silva SD
vs
Alondras

[-]
16:00

Sodupe
vs
Sestao

[-]
16:00

Textil Escudo
vs
Barreda Balompie

[-]
11:00

Tomelloso CF
vs
Azuqueca

[-]
16:00

Torrelavega
vs
Selaya

[-]
11:30

Trujillo
vs
UP Plasencia

[-]
11:00

UD San Pedro
vs
Villacarrillo

[-]
15:30

UE Figueres
vs
CF Gava

[-]
16:00

Valle Egues
vs
Pamplona

[-]
16:00

Villa Santa Brigida
vs
CD Buzanada

[-]
11:00

Villalonga
vs
SD Negreira

[-]
11:00

Xerez CD
vs
Lebrijana

[-]
17:00

Al-Khartoum
vs
Hilal El Obied

[-]
14:00

Merikh Kosti
vs
Amal Atbara

[-]
13:00

Matsapha United
vs
Tambuti

[-]
16:00

Brommapojkarna
vs
Gefle

[-]
16:00

Hacken
vs
Varnamo

[-]
14:00

Jonkopings
vs
Frej

[-]
16:00

Malmo FF
vs
Dalkurd

[-]
14:00

Tvaakers
vs
Orebro

[-]
14:00

Vasalunds
vs
Hammarby

[-]
14:00

Pitea W
vs
Hammarby W

[-]
15:00

Aarau
vs
Chiasso

[-]
15:00

Vaduz
vs
Wohlen

[-]
15:00

Sion
vs
Lausanne

[-]
15:00

Young Boys
vs
Thun

[-]
15:00

Zurich
vs
Luzern

[-]
13:00

Mbeya City
vs
Stand U.

[-]
13:00

Ndanda
vs
Young Africans

[-]
13:00

Simba
vs
Mbao

[-]
12:00

Buriram
vs
Bangkok Glass

[-]
11:00

Ratchaburi
vs
Air Force Central

[-]
11:00

Ratchaburi
vs
Air Force Central

[-]
12:00

Sukhothai
vs
Chiangrai Utd

[-]
11:00

Ubon
vs
Prachuap

[-]
13:00

Agaza
vs
Anges de Notse

[-]
13:00

ASC Kara
vs
Unisport

[-]
13:00

Gbikinti Bassar
vs
Espoir

[-]
13:00

Gomido
vs
Dynamic Togolais

[-]
13:00

Koroki Metete
vs
Kotoko

[-]
13:00

OTR
vs
Foadan

[-]
12:00

Bizertin
vs
JS Kairouan

[-]
13:00

Club Africain
vs
Esperance Tunis

[-]
14:00

Etoile Sahel
vs
Metlaoui

[-]
11:30

Stade Tunisien
vs
Ben Guerdane

[-]
12:00

Zarzis
vs
Sfaxien

[-]
10:30

Bodrumspor
vs
Kastamonuspor

[-]
10:30

Bucaspor
vs
Sariyer

[-]
10:30

Etimesgut
vs
Amedspor

[-]
09:00

Eyupspor
vs
Sancaktepe

[-]
10:30

Kocaeli Birlikspor
vs
Inegolspor

[-]
10:30

Menemen Bld.
vs
Afjet Afyonspor

[-]
10:30

Mersin
vs
Tokatspor

[-]
10:00

Sivas Belediyespor
vs
Hatayspor

[-]
10:30

Tuzlaspor
vs
Keciorengucu

[-]
10:30

Anadolu Selcukspor
vs
Nazillispor

[-]
10:30

Bandirmaspor
vs
Pendikspor

[-]
10:30

Fethiyespor
vs
Sanliurfaspor

[-]
10:30

Karagumruk
vs
Altay

[-]
10:30

Karsiyaka
vs
Hacettepe

[-]
10:30

Kirklarelispor
vs
Kahramanmarasspor

[-]
10:30

Nigde Belediyespor
vs
Bugsasspor

[-]
10:30

Sakaryaspor
vs
Zonguldak

[-]
10:30

Silivrispor
vs
Gumushanespor

[-]
10:30

Bursaspor
vs
Yeni Malatyaspor

[-]
10:30

Kardemir Karabuk
vs
Akhisar Genclik Spor

[-]
16:00

Kasimpasa
vs
Galatasaray

[-]
13:00

Trabzonspor
vs
Basaksehir

[-]
15:00

Adana Demirspor
vs
Boluspor

[-]
18:00

Balikesirspor
vs
Elazigspor

[-]
18:00

Erzurum BB
vs
Gaziantepspor

[-]
12:30

Gaziantep
vs
Istanbulspor AS

[-]
18:00

Giresunspor
vs
Denizlispor

[-]
18:00

Manisaspor
vs
Adanaspor AS

[-]
10:00

Umraniyespor
vs
Eskisehirspor

[-]
10:30

12 Bingol
vs
Halide E.

[-]
10:30

Altindag Bld.
vs
Kozan

[-]
10:30

Dardanelspor
vs
Manisa

[-]
10:30

Duzcespor
vs
Batman Petrolspor

[-]
10:30

Erbaaspor
vs
Bayburt

[-]
10:30

Erzin
vs
Catalca

[-]
10:30

Kemerspor 2003
vs
Yomraspor

[-]
10:30

Orhangazispor
vs
Bayrampasa

[-]
10:00

Diyarbekirspor
vs
Pazarspor

[-]
10:30

Golcukspor
vs
Kayseri Erciyesspor

[-]
10:30

Kirikhanspor
vs
Yeni Orduspor

[-]
10:00

Tire
vs
Ankara Demirspor

[-]
10:30

Turgutluspor
vs
Ergene Velimese

[-]
10:00

Van Buyuksehir Bld.
vs
Anatolia Bagcilar

[-]
10:30

Yesil Bursa
vs
24 Erzincanspor

[-]
10:30

Ankara Adliyespor
vs
Kizilcaboluk Spor Kulubu

[-]
10:30

Aydinspor
vs
Payasspor

[-]
10:30

Osmaniyespor
vs
Tarsus

[-]
10:30

Sultanbeyli
vs
Duzyurtspor

[-]
10:00

Tekirdagspor
vs
Elaziz Bld.

[-]
10:30

Tepecik
vs
Karacabey Birlikspor

[-]
10:30

Utas Usakspor
vs
Cizrespor

[-]
15:00

Dyn. Kiev
vs
Olimpik Donetsk

[-]
12:00

Karpaty
vs
FK Zorya Luhansk

[-]
12:00

Zirka Kropyvnytskyi
vs
Mariupol

[-]
22:30

Club Nacional
vs
Fenix

[-]
22:30

Club Nacional
vs
Fenix

[-]
20:00

Defensor Sp.
vs
CA Torque

[-]
20:00

Racing Montevideo
vs
Danubio

[-]
20:00

River Plate
vs
Atenas

[-]
FT

Charleston
1 - 0
Minnesota

[-]
21:00

Aragua
vs
Caracas

[-]
21:00

Atl. Venezuela
vs
Estudiantes Caracas

[-]
20:00

Dep. Anzoategui
vs
Portuguesa

[-]
20:00

Dep. Tachira
vs
Lara

[-]
19:45

La Guaira
vs
Metropolitanos

[-]
20:00

Mineros
vs
Trujillanos

[-]
19:00

Puerto Cabello
vs
Estudiantes Merida

[-]
23:00

Zamora
vs
Carabobo

[-]
15:00

Amkar
vs
Dinamo Batumi

[-]
12:00

Cegledi
vs
Erdi

[-]
11:00

Dynamo Moscow
vs
BATE

[-]
15:00

Eskilstuna City
vs
Arameisk-Syrianska

[-]
09:30

F. Amager
vs
BK Frem

[-]
11:00

Honefoss
vs
Moss

[-]
15:30

Molde (Nor)
vs
Krasnodar (Rus)

[-]
14:30

NK Bravo
vs
NK Olimpija Ljubljana

[-]
15:30

Ranheim
vs
Levanger

[-]
15:00

Rubin Kazan
vs
Valerenga

[-]
FT

Tampa Bay
1 - 2
Montreal Impact

[-]
15:00

Tromso (Nor)
vs
FK Rostov (Rus)

[-]
14:30

Ufa
vs
Ventspils

[-]
FT

Houston Dynamo
5 - 0
New York Red Bulls

[-]